Finisar FCM-8520-3 1000BASE-T GBIC RJ45

Değerlendirmeler (0)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


154.66

₺162.80


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin temas
SeeMe hizmet.
& #20135; & #21697; & #21253; & #35013; & #21518; & #30340; & #23610; & #23544;: 3 Santimetre * 8 Santimetre * 3 Santimetre & #20135 ;&# 21697 ;&# 21253 ;&# 35013 ;&# 27611 ;&# 37325;: 0.030 Kilogram & #35813; & #20135; & #21697; & #23457; & #26680; & #19981; & #36890; & #36807; & #65292; & #24744; & #26080; & #27861; & #32534; & #36753; & #12290;

Etiketler: Ucuz Finisar FCM 8520 3 1000BASE T GBIC RJ45, Yüksek Kalite Finisar FCM-8520-3 1000BASE-T GBIC RJ45, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Marka Adı SMTE
Model Numarası FCM-8520-3
Condition New and original
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 13cm x 18cm x 13cm (5.12in x 7.09in x 5.12in)

Bir değerlendirme yazın

Finisar FCM-8520-3 1000BASE-T GBIC RJ45

Finisar FCM-8520-3 1000BASE-T GBIC RJ45

İlgili ürünler:

SeeMe Teknolojisi Co, LTD hoşgeldiniz Indirim için toptan? Daha fazla parça numaraları? Tırnak BOM için? Bizim tüm ürünleri bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi için veya teknik soru, çekinmeyin SeeMe ulaşın hizmet. Günlük istek hoş geldiniz, benim zevk alıntı referans için herhangi bir zaman. Bize
₺189.02
IBM BNT BN-CKM-SP-SR Uyumlu 10GBASE-SR SFP + Alıcı-verici (MMF, 850nm, 300 m, LC, DOM) ürün Detayları IBM Hakiki BN-CKM-SP-SR satıcı Adı LODFIBER Form Tipi SFP + Max Veri Hızı 10.3125 Gbps dalgaboyu 850nm Max Kablo Mesafesi * OM3 MMF üzerinde 300 m arayüz LC dubleks optik Bileşenleri 850nm VCSEL kablo Tipi MMF DOM Desteği Evet TX Güç-7.3 ~-1dBm alıcı
₺98.34
Huawei sfp 1.25g 10 km 1310nm ücretsiz kargo gpon sfp tek modu 1.25g-1310nm-10km-SM-ESFP orijinal yeni En Iyi fiyat Açıklama SFP alıcı-vericiler yüksek performans, maliyet etkili modülleri destekleyen çift veri hızı 1.25 Gbps/1.063 Gbps ve 10 km iletim mesafesi SMF. Üç bölümler alıcı-verici oluşur: bir FP lazer verici, bir PIN fotodiyot ile entegre bir
₺65.56
yüksek Kalite 24 Kanal PCM Ses Telefon Fiber Optik Media Converter Ethernet Ile FC Tek modlu 20Km fonksiyonu Açıklaması: · PCM telefon Optik bağımsız firmamız tarafından geliştirilen ASIC cihazlar vardır geliştirmek ve üretmek PCM telefon hizmeti ürünleri. cihaz için LSI ve programlanabilir mantık çip çekirdek olarak, sonra kesiştiği teşkil (FXS),
₺1 676.52
Rj45 HTB-1100AB-2KM 1 çift fiber optik medya dönüştürücü Modlu tek fiber Media Converter 1. genel bakış: 10/100 M Fiber Media Converter & #65288; Elektrik Optik Dönüştürücü & #65289; arasında veri sinyal dönüştürmek için tasarlanmıştır 10/100 Base-TX ve 100 Base-FX fast Ethernet. The media converter tek Lif kablosu arasında bağlanır ve Bükülmüş
₺163.89
Fiber optik alet kiti ile FTTH FC-6S Fiber Cleaver ve Görsel Hata Bulucu, Lazer Kalem 1 mw 5 km ve Kablo Ceket Striptizci Ürün Listesi: 1 mw Görsel Hata Bulucu x 1 Optik Fiber Cleaver x 1 FTTH saplamalı kablo Stripper x 1 CFS-2 Fiber Optik Stripper x 1 Alkol Şişe x 1 Tozsuz Biber x 1 Cleaver Sıyırma Kılavuzu Bar x 1 Cleaver Bıçak
₺273.05
70 M SC-SC Açık Zırhlı Tekli 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 70 M SC-SC Açık Zırhlı Singlemode SM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: SC/UPC-sc/UPC mesafe: 70 Metre tellerinin: 6 çekirdek (6 Ipliklerini) çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125 mantolama: Açık Zırhlı (Kapalı
₺874.10
JAKCOM CC2 Akıllı fiber optik otdr Fiber Optik Ekipman olarak Kompakt Kamera sao paulo lc fiber JAKCOM CC2 Akıllı Kompakt Kamera 2 cm Şeker Küp-Vücut 1080 P Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraf kızılötesi Gece Görüş narin Taşınabilir Cihaz 2 cm x 2 cm x 2 cm Bir Vücut Şeker Küp bir vücut urethanes yapılır, veren bir cilt gibi hissediyorum. olağanüstü
₺108.72
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.
₺562.37
FirstFiber FTTA/baz istasyonu yama kablosu olarak kullanılır: 3G 4G baz istasyonu, havacılık ve savunma, ekipman tanı, FO sensörü, FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE. Özellikleri 1, iyi mekanik ve çevresel özellikleri; 2, alev geciktirici özellikleri ilgili standartlara gereksinimlerini karşılamak; 3, mekanik özellikleri ceket ilgili standartlara
₺98.34